TAB SM Galaxy A11+ 128GB SM-X230NZSREUC SilverID EK000810947
TAB SM Galaxy A11+ 128GB SM-X230NZSREUC SilverID: EK000810947
- 305,00 €
- Cijena
- 245,00 €
Veličina ekrana: 11 " RAM memorija: 8 GB Interna memorija: 128 GB Rezolucija ekrana: 1920 x 1200 Kapacitet baterije: 7040 mAh Mobilni podatci: Ne
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 01.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Tablet
| Dijagonala ekrana ["] | 11 |
| Tip ekrana | TFT |
| Rezolucija ekrana | 1920x1200 |
| Procesor | Octa-Core |
| Procesor [GHz] | 2.5 GHZ |
| OS | Android 15 |
| RAM memorija [GB] | 8 |
| Interna memorija [GB] | 128 |
| Kamera prednja[Mpix] | 5 MPX |
| Kamera stražnja[Mpix] | 8 MPX |
| Mreža | Wi-Fi Direct Bluetooth 5.0 Wi-Fi 6 |
| Baterija [mAh] | 7040 mAh |
| Boja | Siva |
| Težina [g] | 477 g |
| Garancija [god] | 2 |
| micro USB | n/a |
| micro HDMI | n/a |
| mini HDMI | n/a |
| micro SD | 1 |
| Audio In/Out | 1 |
| USB 3.0 | n/a |
| Type C | 1 |
| GPS | da |
| Kompas | da |
| Gorilla glass | da |
| GSM | ne |
| Tastatura u paketu | ne |
| Dimenzije širina (mm) | 208.6 |
| Dimenzije visina (mm) | 324.6 |
| Prava potrošača |
| Tip proizvoda | Tablet računari |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | Samsung |
| Veličina ekrana | 11 " |
| Broj jezgra procesora | 8 |
| Operativni sistem | Android |
| RAM memorija | 6 GB |
| Zadnja kamera | 8MP |
| Prednja kamera | 5MP |
| Mobilni podaci | Ne |
| Kapacitet baterije | 7040 mAh |
| Interna memorija | 128 GB |