Vivax aparat za vafle WM-900WHID EK000309973
Vivax aparat za vafle WM-900WHID: EK000309973
- 35,00 €
- Cijena
- 25,00 €
Aparat za vafle WM-900WH | Brand: Vivax | Neljepljiva površina za pečenje | Snaga: 900W | Garancija: 2 godine |
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Moglo bi vas zanimati i ovo
VIVAX
Jednostavno kvalitetno
VIVAX aparat za vafle WM-900WH
900 W
Snaga5 vafla
Oblik srcaTermostat
Podešavanje pečenja
VIVAX aparat za vafle WM-900WH omogućava brzu pripremu do 5 vafla u obliku srca.
Zahvaljujući podesivom termostatu, vafli će uvek biti savršeno pečeni i zlatno-žuti.
Nelepljiva površina omogućava lako čišćenje bez oštećenja.
Signalne lampice ukazuju na spremnost uređaja za rad, čineći korišćenje jednostavnim i sigurnim.
| Snaga (W) | 900 |
| Termostat | Da |
| Površina ploče | 18 × 18 cm |
| Materijal ploče | Metalno nelepljivi |
| Boja | Beo |
| Kućište | Metal |
| Širina (cm) | 22.5 |
| Visina (cm) | 23.5 |
| Dubina (cm) | 10.5 |
| Širina pakovanja (cm) | 25 |
| Visina pakovanja (cm) | 29.3 |
| Dubina pakovanja (cm) | 12.3 |
| Težina (kg) | 1.4 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
| Standby | - |
| Off | 0 |
| Vrijeme niske potrošnje | 0 |
| Ostalo | моќност 900W, индикатор за работење, за 5 вафли во облик на срце, термостат за контрола на печењето. |
| Tip proizvoda | Tosteri |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Snaga | 900 W |