Samsung mašina za pranje i sušenje WD80T4046EE/LEID EK000433525
Samsung mašina za pranje i sušenje WD80T4046EE/LEID: EK000433525
- Cijena
- 820,00 €
Mašina za pranje i sušenje WD80T4046EE/LE | Brand: Samsung | Energetska klasa: E | Kapacitet pranja/sušenja: 8/5kg | Broj obrtaja: 1400 | Dimenzije (VxŠxD): 85x60x60cm
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje i sušenje veša |
| Energetska klasa perilice sušilice | E |
| Energetska klasa perilice | C |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Kapacitet sušenja | 5 kg |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Punjenje | Prednje |
| Vrsta motora | Inverter |
| Broj programa | 15 |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |